info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان ریاضی
category

ایستگاه اتوبوس میدان ریاضی (محله پاسداران، یزد)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان ریاضی

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس میدان ریاضی (ایستگاه اتوبوس) در محله پاسداران یزد و بلوار شهید قندی واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنجاه و پنج ایستگاه اتوبوس در محله پاسداران یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شهید صدوقی و مرکز خرید آریا و همچنین یزد شیک سوییت، کافه رستوران ناپلازا، داروخانه دکتر فخرالدینی، سالن زیبایی الهام خدمتگزار (گروه زیبایی الی) و مطب دکتر محسن گوهری قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان ریاضی یزد

ایستگاه اتوبوس میدان ریاضی یزد را می‌توانید در شهر یزد، محله پاسداران پیدا کنید. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار شهید قندی، بعد از بلوار ابن سینا بروید. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس میدان ریاضی یزد عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف یزد بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

آژانس شبانه روزی سفیر هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس میدان ریاضی یزد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان ریاضی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان ریاضی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان ریاضی ندارد.
location استان یزد، یزد، بلوار شهید قندی، بعد از بلوار ابن سینا
ثبت نظر و تصویر
neshan logo