info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان خواجه عمید
category

ایستگاه اتوبوس میدان خواجه عمید اصفهان

ایستگاه اتوبوس
5.0
3 رای

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان خواجه عمید

ایستگاه اتوبوس میدان خواجه عمید (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان شهروندغربی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز دریافت اجناس و همچنین تهیه غذای سعید (نایب)، پارک گلستان، نمازخانه پارک محلی گلستان، نانوایی سنگکی و میدان شهدای نیروی دریایی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان خواجه عمید اصفهان

ایستگاه اتوبوس میدان خواجه عمید اصفهان در شهر اصفهان، محله گلستان و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس شهروندغربی می‌باشد. برای دسترسی به نقاط مختلف اصفهان، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میدان خواجه عمید اصفهان عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

تاکسی سرویس تالار هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس میدان خواجه عمید اصفهان، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان خواجه عمید واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پایانه جی
  همدانیان
 • ایستگاه اتوبوس شهید قربانی
  خواجه عمید، شهید منانی، تالار، بین لاله و گلستان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان خواجه عمید اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان خواجه عمید در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان خواجه عمید ندارد.
  neshan logo