info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان شهدا والفجر
category

ایستگاه اتوبوس میدان شهدا والفجر محله صفا، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان شهدا والفجر

ایستگاه اتوبوس میدان شهدا والفجر (ایستگاه اتوبوس) در محله صفا تهران و خیابان مرز مناطق شهرداری واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله صفا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه صنعت برق ایران و پاساژ شهدا و همچنین سینما شکوفه، تصویربرداری پزشکی نگار آزما، پمپ بنزین شهدا، خشکبار محسن و شرکت برق منطقه ای تهران بزرگ قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو میدان شهدا، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان شهدا والفجر تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس میدان شهدا والفجر تهران، شهر تهران، محله صفا است. این ایستگاه اتوبوس در مجاهدین اسلام، پیروزی قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میدان شهدا والفجر تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو امیرکبیر قرار دارد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سلام واقع شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان شهدا والفجر تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان شهدا والفجر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس جابری
  تونل امیرکبیر
 • ایستگاه اتوبوس بیمه ایران
  امیرکبیر، 17 شهریور، بین پرورش و زندیه
 • ایستگاه اتوبوس مسجد
  امام علی، صفا شرقی، بین منتظری و قاسمی
 • ایستگاه اتوبوس درودیان
  بزرگراه امام علی، شهید درودیان، بین بلوری و برهمن
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان شهدا والفجر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان شهدا والفجر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان شهدا والفجر ندارد.
  neshan logo