info
عکس ایستگاه مترو دانشگاه امام علی (ع)
category

ایستگاه مترو دانشگاه امام علی (ع) محله منیریه، تهران

ایستگاه مترو

درباره‌ی ایستگاه مترو دانشگاه امام علی (ع)

ایستگاه مترو دانشگاه امام علی (ع) (ایستگاه مترو) در محله منیریه تهران و خیابان امام خمینی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سه ایستگاه مترو در محله منیریه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند کاخ مرمر (هنر ایران) و پاساژ المپیک و همچنین دانشگاه افسری امام علی (علیه السلام)، ساختمان مجلس خبرگان رهبری، مقبره شهدای آجا و زمین فوتبال قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این ایستگاه یکی از ایستگاه‌های مترو خوب این منطقه می‌باشد.نظرات کاربران در مورد ایستگاه مترو دانشگاه امام علی (ع)

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  هادی امیری
  شنبه 04 فروردین ماه 1403

  ایستگاه مترو دانشگاه امام علی(ع) ، یکی از ایستگاه‌های  مترو تهران است که در تقاطع خیابان امام خمینی (سپه) و خیابان ولی‌عصر و در نزدیکی دانشگاه امام علی (ع)  تهران واقع شده‌است. این ایستگاه در خط ۲ مترو تهران  واقع شده‌است. این ایستگاه تقاطعی خط ۲ و خط ۳ مترو تهران میباشد . ایستگاه مترو دانشگاه امام علی در محله منیریه تهران و در خیابان امام خمینی بین خیابان صابری و خیابان فیروز دانشگاه افسری امام علی واقع شده است. از لحاظ موقعیت جغرافیایی این مکان در نزدیکی مراکزی مانند فروشگاه اتکا شهید دکتر چمران و پاساژ شانزلیزه و بیت رهبری و داروخانه شبانه روزی ۲۹ فروردین و شهر فرش شعبه میدان حر قرار گرفته است. نزدیکترین ایستگاه اتوبوس به این مکان، ایستگاه اتوبوس امام خمینی می‌باشد.

  3
 • avatar
  شیطونک
  شنبه 06 خرداد ماه 1402

  تمیز بود ایستگاهش

  2
 • avatar
  ,,, ʕ•ᴥ•ʔ ,,,
  شنبه 29 بهمن ماه 1401

  ایستگاه مترو دانشگاه امام علی، یکی از ایستگاه‌های مترو تهران است که در تقاطع خیابان امام خمینی (سپه) و خیابان ولی‌عصر و در نزدیکی دانشگاه امام علی تهران واقع شده‌است. این ایستگاه در خط ۲ مترو تهران واقع شده‌است.

  2

سایر ایستگاه‌های مترو که در محدوده دانشگاه امام علی (ع) واقع شده‌اند:

 • ایستگاه مترو منیریه
  (4.6)
  ابوسعید، میدان منیریه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار جمعه 18 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه مترو دانشگاه امام علی (ع) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: جمعه 18 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه مترو دانشگاه امام علی (ع) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه مترو دانشگاه امام علی (ع) ندارد.
  neshan logo