عکس ایستگاه مترو تهران (صادقيه)
category

ایستگاه مترو تهران (صادقيه) (محله فردوس، تهران)

ایستگاه مترو
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه شهید حجازی، رحمانی، سازمان آب

موقعیت ایستگاه مترو تهران (صادقيه) در محله فردوس را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

ایستگاه مترو تهران (صادقيه) (ایستگاه مترو) در محله فردوس تهران و بزرگراه شهید حجازی، رحمانی، سازمان آب واقع شده است. این ایستگاه یکی از دو ایستگاه مترو در محله فردوس تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مرکز جراحی محدود شفا و مرکز خرید آپادانا و همچنین مرکز خدمات ایرانسل، ایستگاه تاکسی جنوب مترو صادقیه، فروشگاه شهروند، کلینیک رز و سپاهان درب قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این ایستگاه یکی از ایستگاه‌های مترو خوب این منطقه می‌باشد.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه شهید حجازی، رحمانی، سازمان آب


سایر ایستگاه‌های مترو که در محدوده تهران (صادقيه) واقع شده‌اند:

 • ایستگاه مترو تهران (صادقيه)
  (4.6)
  بزرگراه شهید حجازی، رحمانی، سازمان آب
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه مترو تهران (صادقيه) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  ایستگاه مترو متروی قطار شهری

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401

  نظرات کاربران در مورد ایستگاه مترو تهران (صادقيه)

  • avatar
   اصفهان سرای من (شهریار سطح ۸) پنجشنبه 12 اسفند ماه 1400

   سلام مترو ی خوبی دارد

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه مترو تهران (صادقيه) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه مترو تهران (صادقيه) ندارد.