info
عکس کلید سازی علیرضا
category

کلید سازی علیرضا محله اندیشه - جوانمردان، تهران

فروشگاه مرتبط با خودرو
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی کلید سازی علیرضا

کلید سازی علیرضا (فروشگاه مرتبط با خودرو) در محله اندیشه - جوانمردان تهران و خیابان الغدیر یکم واقع شده است. این فروشگاه یکی از یازده فروشگاه مرتبط با خودرو در محله اندیشه - جوانمردان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تعمیرگاه ایران خودرو، میدان الغدیر، قهوه خانه الغدیر، دفتر وکالت دکتر مرتضی شکری زاده و برج های رزت قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو شهران، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر فروشگاه‌های مرتبط با خودروی که در محدوده کلید سازی علیرضا واقع شده‌اند:

 • کارشناسی بدنه و فنی خودرو بُرنا
  بلوار آیت الله کاشانی
 • باطری سازی موسی
  بلوار آیت الله کاشانی
 • تعمیر انواع دزدگیر
  همت، آشوری
 • لاستیک آس
  بلوار آیت الله کاشانی، آشوری، بین بهار و بلوک نهم
 • فروشگاه آرسام اسپرت
  همت، میدان الغدیر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط امیرسجاد (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ جمعه 13 بهمن ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کلید سازی علیرضا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: جمعه 13 بهمن ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کلید سازی علیرضا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کلید سازی علیرضا ندارد.
  neshan logo