info
عکس فور فان سنتر
category

فور فان سنتر محله میرداماد، تهران

درباره‌ی فور فان سنتر

فور فان سنتر (شهربازی) در محله میرداماد تهران و خیابان رودبار شرقی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری نگین ظفر و همچنین مرکز خرید میرداماد، پمپ بنزین مینا (شریعتی)، شهر کتاب مینا، فست فود تیمو و رستوران شاندیز مشهد ماهان (شعبه شریعتی) قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این شهربازی به ایستگاه مترو دکتر شریعتی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مراکز تفریحی که در محدوده فور فان سنتر واقع شده‌اند:

 • Avand NGO
  شریعتی، زیبا، کاج، ادیب
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فور فان سنتر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فور فان سنتر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فور فان سنتر ندارد.
  neshan logo