عکس ایستگاه اتوبوس دروازه قصاب
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس دروازه قصاب (محله ملا فرج الله، یزد)

ایستگاه اتوبوس
استان یزد یزد استان یزد، یزد، دهم فروردین، بعد از دروازه قصابها

موقعیت ایستگاه اتوبوس دروازه قصاب در محله ملا فرج الله یزد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس دروازه قصاب (ایستگاه اتوبوس) در محله ملا فرج الله یزد و خیابان دهم فروردین واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهار ایستگاه اتوبوس در محله ملا فرج الله یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند آب انبار شش بادگیری، موزه فرهنگ زرتشتیان مارکار و پاساژ کویتی ها و همچنین هتل داد یزد، میدان مارکار، ساعت مارکار، Amiran Exchange صرافی امیران و خشکشوئی صدف اکسپرس قرار گرفته است.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان یزد، یزد، دهم فروردین، بعد از دروازه قصابها


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دروازه قصاب واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پاستور
  طالقانی، نرسیده به یکم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دروازه قصاب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دروازه قصاب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دروازه قصاب ندارد.
  neshan logo