عکس ورزشگاه شهدای کاشانک
category

ورزشگاه شهدای کاشانک (محله داراباد، تهران)

استادیوم
4.0
1 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، پور ابتهاج (دارآباد)، لشگری، کمالی شرقی

موقعیت ورزشگاه شهدای کاشانک در محله داراباد تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

ورزشگاه شهدای کاشانک (استادیوم) در محله داراباد تهران و خیابان کمالی شرقی واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه طبیعت و حیات وحش ایران و مجتمع تجاری عرش آجودانیه و همچنین هایپر می، میدان میوه و تره بار دارآباد، سرای محله کاشانک، کافه قنادی چورک و روبو رویال قرار گرفته است.


تصاویر ورزشگاه شهدای کاشانک


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، پور ابتهاج (دارآباد)، لشگری، کمالی شرقی


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 18 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ورزشگاه شهدای کاشانک تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

استادیوم ورزشگاه

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 18 آبان ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ورزشگاه شهدای کاشانک تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ورزشگاه شهدای کاشانک تهران ندارد.