عکس خوابگاه دانشکده فنی و مهندسی میرزا کوچک صومعه سرا
category

خوابگاه دانشکده فنی و مهندسی میرزا کوچک صومعه سرا (صومعه سرا)

خوابگاه و پانسیون
استان گیلان صومعه سرا استان گیلان، صومعه سرا، طلوعی

موقعیت خوابگاه دانشکده فنی و مهندسی میرزا کوچک صومعه سرا را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در صومعه سرا را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

خوابگاه دانشکده فنی و مهندسی میرزا کوچک صومعه سرا (خوابگاه و پانسیون) در صومعه سرا و خیابان طلوعی واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه شهرداری و همچنین دبستان متوسط اول دخترانه غیر دولتی اندیشه نو، باطری سازی آراسته، دفتر پیشخوان خدمات دولت، فروشگاه هفت و واویشکای سنتی لذیذ قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این خوابگاه یکی از خوابگاه‌های خوب این منطقه می‌باشد.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان گیلان، صومعه سرا، طلوعی


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط XYZ (شهریار سطح ۱۱ نشان) در تاریخ دوشنبه 13 تیر ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خوابگاه دانشکده فنی و مهندسی میرزا کوچک صومعه سرا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

پانسیون خوابگاه دانشجویی

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 13 تیر ماه 1401

نظرات کاربران در مورد خوابگاه دانشکده فنی و مهندسی میرزا کوچک صومعه سرا

  • avatar
    مدرسه جنگل میرزا🇮🇷 (شهریار سطح ۱۰) شنبه 25 دی ماه 1400

    عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی

    17
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد خوابگاه دانشکده فنی و مهندسی میرزا کوچک صومعه سرا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خوابگاه دانشکده فنی و مهندسی میرزا کوچک صومعه سرا ندارد.