info
عکس ایستگاه اتوبوس ابتدای غفاری
category

ایستگاه اتوبوس ابتدای غفاری محله خیابان دانشگاه، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ابتدای غفاری

ایستگاه اتوبوس ابتدای غفاری (ایستگاه اتوبوس) در محله خیابان دانشگاه اراک و خیابان دانشگاه، نعیمی واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله خیابان دانشگاه اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند دهکده بازی و بازارچه مینی سیتی و همچنین پیتزا آتبین Pizza Atbin، بانک مسکن، کترینگ چلو 7، قنادی گلریز و داروخانه درمان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ابتدای غفاری اراک

در شهر اراک، محله مصطفی خمینی ، ایستگاه اتوبوس ابتدای غفاری اراک قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در دانشگاه، نعیمی واقع شده است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس ابتدای غفاری اراک عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اراک بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس گلها قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس ابتدای غفاری اراک، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ابتدای غفاری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سازمان زندانها
  بلوار آیت الله غفاری، بین قیصری 2 و جواد الائمه
 • ایستگاه اتوبوس دانشگاه صنعتی
  بلوار کشاورز، دانشگاه
 • ایستگاه اتوبوس خیابان نواب
  بلوار شهیدان رجایی - هپکو، نواب صفوی، بین استقلال و معراج
 • ایستگاه اتوبوس پارک مادر 2
  بلوار قدس، کوی گلستان
 • ایستگاه اتوبوس جواد الائمه
  جواد الائمه، بین مسعود گازرانی و ابراهیمی فخار
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ابتدای غفاری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ابتدای غفاری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ابتدای غفاری ندارد.
  neshan logo