info
عکس پارکینگ داخلی بیمارستان بقیه الله
category

پارکینگ داخلی بیمارستان بقیه الله (محله شیراز، تهران)

درباره‌ی پارکینگ داخلی بیمارستان بقیه الله

پارکینگ داخلی بیمارستان بقیه الله (پارکینگ) در محله شیراز تهران و خیابان میلاد واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این مکان یکی از شش پارکینگ در محله شیراز تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان بقیه الله الاعظم (عج) و همچنین بیمارستان تخصصی دندانپزشکی شهید شکری، دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله، ژارنسی، هوش مصنوعی دیدبان و پد بالگرد بیمارستان بقیه الله الاعظم (عج) قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از پارکینگ‌های خوب این منطقه می‌باشد.
سایر پارکینگ‌های که در محدوده پارکینگ داخلی بیمارستان بقیه الله واقع شده‌اند:

 • پارکینگ مجتمع مخابراتی انقلاب اسلامی
  شیخ بهائی، ایرانشناسی
 • پارکینگ پارکینگ میلینیوم
  همت، آقا علیخانی
 • پارکینگ راهنمایی و رانندگی
  (2.0)
  شیخ بهائی، بعد از زرتشتیان
 • پارکینگ عمومی صدرا
  (2.0)
  شیخ بهائی، حسن نصرتی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Mahya (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ شنبه 01 مهر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پارکینگ داخلی بیمارستان بقیه الله اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 01 مهر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پارکینگ داخلی بیمارستان بقیه الله در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پارکینگ داخلی بیمارستان بقیه الله ندارد.
  neshan logo