info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان شاهد
category

ایستگاه اتوبوس میدان شاهد محله تهرانپارس شرقی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان شاهد

ایستگاه اتوبوس میدان شاهد (ایستگاه اتوبوس) در محله تهرانپارس شرقی تهران و بلوار شاهد، میدان شاهد(پروین) واقع شده است. این ایستگاه یکی از هجده ایستگاه اتوبوس در محله تهرانپارس شرقی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی پروین و توی شهرام و همچنین پمپ بنزین پروین، تالار امیران، کامپیوتر وموبایل شهراد، مسجد فاطمه الزهرا (س) و پدیده شرق قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان شاهد تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس میدان شاهد تهران است که در محله تهرانپارس شرقی قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار شاهد، میدان شاهد(پروین) بروید. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس میدان شاهد تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس جشنواره قرار دارد.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان شاهد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس داروخانه
  بلوار خوشوقت، بین گلستانی حبیبی و رحمانی
 • ایستگاه اتوبوس سیدالشهدا
  بلوار شاهد، بین طاهریان و شادالویی
 • ایستگاه اتوبوس فلکه چهارم
  بلوار خوشوقت، بین داداشی و فراهانی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه پرورشگاه
  بلوار شاهد، ناهیدی - جشنواره، بین نقدی و محمدی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان شاهد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402

  نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس میدان شاهد

  به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
   کاربر نشان
   پنجشنبه 01 دی ماه 1401

   خیلی خوبه

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان شاهد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان شاهد ندارد.
  neshan logo