info
عکس ایستگاه اتوبوس انتهای ملک
category

ایستگاه اتوبوس انتهای ملک محله شریعتی، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس انتهای ملک

ایستگاه اتوبوس انتهای ملک (ایستگاه اتوبوس) در محله شریعتی اراک و خیابان قدوسی، مهدی سلطانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و چهار ایستگاه اتوبوس در محله شریعتی اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کافی شاپ و رستوران ژیوان، پیتزا پیتزا، آموزشگاه زبان سفیر، شیرینی سرای مرکزی و آبرنگ (پوشاک کودک) - abrang kids' clothing قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس انتهای ملک اراک

ایستگاه اتوبوس انتهای ملک اراک در شهر اراک، محله ملک و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در قدوسی، مهدی سلطانی قرار دارد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس انتهای ملک اراک عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اراک دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین شما می‌توانید آژانس اتحاد را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس انتهای ملک اراک مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده انتهای ملک واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سرداران
  بلوار تهران
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه چشم موشک
  امام رضا، پسندیده، مطهری، بین ایمان 13 و ولایت
 • ایستگاه اتوبوس گلستان 4
  جهان پناه، علم الهدی، بین ابوالمعصومی و گلستان
 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان 2
  جهان پناه، علم الهدی، مسجد انصار، بین کوکب 1 و میدان پرستار
 • ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین برگشت
  شریعتی، بین کرمی و نخل
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس انتهای ملک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس انتهای ملک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس انتهای ملک ندارد.
  neshan logo