info
عکس ایستگاه اتوبوس قیطریه
category

ایستگاه اتوبوس قیطریه محله چیذر، تهران

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس قیطریه

ایستگاه اتوبوس قیطریه (ایستگاه اتوبوس) در محله چیذر تهران و خیابان پل صدر واقع شده است. این ایستگاه یکی از سه ایستگاه اتوبوس در محله چیذر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان روانپزشکی صدر و موزه آثار شهدا و همچنین باشگاه ورزشی آروشا، دبیرستان غیردولتی دانش دوره دوم، الهام حقیقی، کرمان موتوروهیوندای و رستوران رباتیک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس قیطریه تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس قیطریه تهران است که در محله چیذر قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در پل صدر واقع شده است. ایستگاه اتوبوس قیطریه تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین تاکسی وی آی پی را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس قیطریه تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده قیطریه واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 20 تیر ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس قیطریه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 20 تیر ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس قیطریه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس قیطریه ندارد.
neshan logo