info
عکس ایستگاه اتوبوس کردستان
category

ایستگاه اتوبوس کردستان (محله فاطمی، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کردستان

موقعیت ایستگاه اتوبوس کردستان در محله فاطمی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس کردستان (ایستگاه اتوبوس) در محله فاطمی تهران و بزرگراه شهید گمنام واقع شده است. این ایستگاه یکی از پانزده ایستگاه اتوبوس در محله فاطمی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار میوه و تره بار قزل قلعه، فروشگاه شهروند، موسسه آموزش عالی هنر و معماری پارس، مدرسه شهید پندی و هتل آپارتمان پرنیان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کردستان

ایستگاه اتوبوس کردستان در شهر تهران، محله فاطمی و بزرگراه شهید گمنام قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه شهید گمنام می‌باشد. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس کردستان عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو کارگر قرار گرفته است. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس میهن تاکسی قرار دارد.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس کردستان و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کردستان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سوپر بی بی
  بزرگراه شهید گمنام، جهان آرا، اخوان، مهرام، بین بیست و دوم و بیست و چهارم
 • ایستگاه اتوبوس پارک
  بلوار کشاورز، حجاب
 • ایستگاه اتوبوس مدبر
  بزرگراه کردستان، قریب، عبدالمحمدی، مهرام
 • ایستگاه اتوبوس شهروروستا
  کارگر شمالی، بین خسرو و دیدگاه
 • ایستگاه اتوبوس فاطمی
  کارگر شمالی، تقاطع هیئت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کردستان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کردستان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کردستان ندارد.
  neshan logo