info
عکس ایستگاه اتوبوس زینبیه
category

ایستگاه اتوبوس زینبیه محله باتون، اصفهان

ایستگاه اتوبوس
2.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس زینبیه

ایستگاه اتوبوس زینبیه (ایستگاه اتوبوس) در محله باتون اصفهان و خیابان ابوریحان بیرونی شرقی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله باتون اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی نهر شاپسند و همچنین مسجد حمزه سیدالشهداء، خدمات اینترنتی ابوریحان، خدمات فنی الکترو پردیس، فروشگاه محمد و دفتر پیشخوان دولت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس زینبیه اصفهان

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان، ایستگاه اتوبوس زینبیه اصفهان است که در محله باتون قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به ابوریحان بیرونی شرقی، بین شادی و حقیقت بروید. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس زینبیه اصفهان عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اصفهان بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی کوی آراسته قرار دارد.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس زینبیه اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده زینبیه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان لاله
  لاله جنوبی، بین پل لاله و شهید رجب زاده
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 25 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس زینبیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 25 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس زینبیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس زینبیه ندارد.
  neshan logo