info
عکس ایستگاه اتوبوس دانش
category

ایستگاه اتوبوس دانش محله شهرک مخابرات، تهران

ایستگاه اتوبوس
1.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دانش

ایستگاه اتوبوس دانش (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک مخابرات تهران و بلوار شاهنامه واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست ایستگاه اتوبوس در محله شهرک مخابرات تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند آدرنالین پارک GMAX، بام سعادت آباد و مجتمع تجاری بهرود و همچنین فروشگاه زنجیره ای شهروند بهرود، رستوران شاین، مسجد پیامبر اعظم (ص)، پارکینگ پارک پرواز و کافه فرندز قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دانش تهران

ایستگاه اتوبوس دانش تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله شهرک مخابرات پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بلوار شاهنامه، بین صبحی و پرند قرار گرفته است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس دانش تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین شما می‌توانید تاکسی بوعلی را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس دانش تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دانش واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان حسنک
  بزرگراه یادگار امام، نیما یوشیج، بلوار خالو
 • ایستگاه اتوبوس بلوار شهرداری
  بزرگراه یادگار امام، جوریکی، نرسیده به جمشیدی 1
 • ایستگاه اتوبوس آسمانها
  عسکری گراوند، تقاطع آسمان
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای امام زاده
  بزرگراه یادگار امام، ایثارگران شمالی، بین البرز 6 و امامزاده داوود
 • ایستگاه اتوبوس امام زاده
  بزرگراه یادگار امام، ایثارگران شمالی، بین ایثار پنج و فیروزی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دانش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دانش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دانش ندارد.
  neshan logo