info
عکس ایستگاه اتوبوس سایپا
category

ایستگاه اتوبوس سایپا محله شهرک ابوالفضل، کرهرود

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سایپا

ایستگاه اتوبوس سایپا (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک ابوالفضل کرهرود و خیابان کاظمی کرهرودی واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله شهرک ابوالفضل کرهرود می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تالار مجلل زیتون، هایپر اسپرت خلیج فارس، فروشگاه لوازم یدکی حسینی، باطری سازی جهانبخشی و نمایشگاه اتومبیل خورشید قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سایپا کرهرود

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر کرهرود، ایستگاه اتوبوس سایپا کرهرود است که در محله شهرک ابوالفضل قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در کاظمی کرهرودی، بین عبدی و فرهادی واقع شده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس سایپا کرهرود عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از کرهرود دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس حسینی واقع شده است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس سایپا کرهرود و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سایپا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس فرامرزی رفت
  بلوار غدیر، کوهسار، بین شکوه 6 و شهدای صفری
 • ایستگاه اتوبوس فرامرزی برگشت
  بلوار غدیر، کوهسار، شهدای صفری، بین زیتون و شاخسار
 • ایستگاه اتوبوس شهرک ابوالفضل1
  بلوار آیت الله طالقانی، میدان انقلاب، بین مالک اشتر و حکیم نظامی
 • ایستگاه اتوبوس مهدیه رفت
  کاظمی کرهرودی، بین رسالت و حسین میر وهابی
 • ایستگاه اتوبوس قندریزی
  خلیج فارس، بلوار شازند
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سایپا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سایپا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سایپا ندارد.
  neshan logo