info
عکس ایستگاه اتوبوس گل آرا
category

ایستگاه اتوبوس گل آرا محله درختی، تهران

ایستگاه اتوبوس
3.0
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس گل آرا

ایستگاه اتوبوس گل آرا (ایستگاه اتوبوس) در محله درختی تهران و بلوار دادمان واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله درختی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی رستوران باکس کلاسیک، فست فود سودا Sevda، سوپر پروتئین ملل، داروخانه دکتر دمیرچی و کافه هیمه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس گل آرا تهران

ایستگاه اتوبوس گل آرا تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله درختی پیدا کنید. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار دادمان، بین گل آرا و گل افشان بروید. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس گل آرا تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس امامزاده قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس گل آرا تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده گل آرا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس وزارت بهداشت
  بزرگراه یادگار امام، ایوانک شرقی، بین سیمای ایران و زرافشان
 • ایستگاه اتوبوس سازمان آب
  بلوار دادمان، استاد شجریان شمالی، بین هفدهم و نوزدهم
 • ایستگاه اتوبوس پونک باختری
  بزرگراه یادگار امام، ایوانک شرقی، نزدیک به تقاطع سیمای ایران
 • ایستگاه اتوبوس زرافشان
  بلوار دادمان، استاد شجریان شمالی، بین نهم و یازدهم
 • ایستگاه اتوبوس تره بار
  بزرگراه یادگار امام، ایوانک غربی، بین گل افشان و اقاقیا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس گل آرا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس گل آرا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس گل آرا ندارد.
  neshan logo