info
عکس بانک مهر ایران
category

بانک مهر ایران محله شهرک معلم، اراک

بانک

درباره‌ی بانک مهر ایران

بانک مهر ایران (بانک) در محله شهرک معلم اراک و خیابان عدالت واقع شده است. این مکان یکی از دو بانک در محله شهرک معلم اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شیک پوشان و همچنین پیتزا و ساندویچ عصر جدید، پارک سوم خرداد، خودپرداز بانک قرض الحسنه مهر ایران، پیرایش ساحل و کافه وزرا قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بانک مهر ایران اراک

یکی از بانک‌های شهر اراک بانک مهر ایران اراک است که در محله شهرک معلم، قرار دارد. بانک مهر ایران اراک یکی از بانک‌های خوب محله شهرک معلم است که خدمات موردنیاز شما را ارائه می‌دهد. در محدوده این بانک، بانک‌های دیگری هم هستند که از بین آن‌ها می‌توان به بانک مسکن، خودپرداز بانک دی و بانک سپه ( مهر اقتصاد سابق ) اشاره کرد. خودپرداز این بانک نیز همیشه فعال است.

چطور به بانک مهر ایران اراک برویم؟

وسایل حمل‌ونقل عمومی شما را راحت و سریع به این بانک می‌رسانند. ایستگاه اتوبوس مجتمع آبشار، ایستگاه اتوبوسی است که در نزدیکی بانک مهر ایران اراک قرار دارد.

به شما پیشنهاد می‌کنیم برای انتخاب بهترین مسیر رسیدن به این بانک، از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید. علاوه بر این، اطلاعات دیگری هم از طریق مسیریاب نشان قابل دسترسی است. این اطلاعات دیگر شامل آدرس، تلفن، مسیریابی با اتوبوس و مترو، با خودرو شخصی، مسیر پیاده و نظر کاربران در مورد این بانک است. یادتان باشد اگر به بانک مهر ایران اراک مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

ما اطلاعات دقیق بانک مهر ایران اراک را برای راحتی شما در اینجا قرار داده‌ایم. همچنین در ادامه سایر بانک‌ها و خودپردازهای محدوده این بانک را مشاهده می‌کنید.

سایر بانک‌های که در محدوده بانک مهر ایران واقع شده‌اند:

 • بانک مسکن
  جوانه، جوانه 8، بین رویش 4 و جوانه 7
 • خودپرداز بانک دی
  بلوار شهدای دولت، فطرت 10، فطرت، فطرت 5
 • بانک سپه ( مهر اقتصاد سابق )
  دوازده متری عترت، عترت، بین فضیلت 1 و 3
 • بانک ملی
  (3.0)
  بلوار فاطمیه، موتورخانه
 • بانک ملت
  (3.0)
  بلوار حافظیه، حافظ 2، خدمت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 28 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بانک مهر ایران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 28 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بانک مهر ایران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بانک مهر ایران ندارد.
  neshan logo