info
عکس سوپر حسین
category

سوپر حسین محله افسریه جنوبی، تهران

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپر حسین

سوپر حسین (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله افسریه جنوبی تهران و خیابان ثروتی واقع شده است. این فروشگاه یکی از پنجاه و دو سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله افسریه جنوبی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شهربازی پارک فجر و همچنین فروشگاه جانبو، تهیه غذای دیکله، نمایندگی 1136 ایران خودرو، آب‌نمای پارک فجر و داروخانه شبانه روزی دکتر فرسام قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر حسین واقع شده‌اند:

 • سوپرمارکت سید
  خاوران، بهشتی، بین چهل و دوم و چهل و چهارم
 • سوپر مارکت
  محمدی، دستغیب سوم
 • سوپر مارکت
  خاوران، بلوار ابوذر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط dr driver (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر حسین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر حسین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر حسین ندارد.
  neshan logo