info
عکس بانک تجارت
category

بانک تجارت اصفهان

درباره‌ی بانک تجارت

بانک تجارت (بانک) در اصفهان و خیابان نظر غربی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان سعدی و مجتمع تجاری مرینوس و همچنین سازمان تامین اجتماعی شعبه 5 اصفهان، قالیشویی معجزه، فروشگاه حنانه، بستنی ایتالیایی لابریت شعبه یک اصفهان و فروشگاه نایک قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بانک تجارت اصفهان

بانک تجارت اصفهان را می‌توانید در شهر اصفهان، محله قینان پیدا کنید. شما می‌توانید با این شماره 03136240013 با بانک تجارت اصفهان تماس بگیرید. از بانک‌های خوب محله قینان می‌توان به بانک تجارت اصفهان اشاره کرد. بانک‌های مدیریت شعب بانک سپه، بانک سپه (شعبه سنگ تراشها) و بانک آینده (شعبه مطهری) هم در محدوده این بانک قرار دارند. شما می‌توانید از خودپرداز این بانک هم استفاده کنید.

چطور به بانک تجارت اصفهان برویم؟

شما می‌توانید از طریق وسایل حمل‌ونقل عمومی به این بانک بروید. نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوس به بانک تجارت اصفهان ایستگاه اتوبوس بیمه می‌باشد.

به شما پیشنهاد می‌کنیم برای انتخاب بهترین مسیر رسیدن به این بانک، از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید. مسیریاب نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما می‌گذارد. این اطلاعات دیگر شامل آدرس، تلفن، مسیریابی با اتوبوس و مترو، با خودرو شخصی، مسیر پیاده و نظر کاربران در مورد این بانک است. یادتان باشد اگر به بانک تجارت اصفهان مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

اطلاعات دقیق بانک تجارت اصفهان را در ادامه می‌بینید. همچنین سایر بانک‌ها و خودپردازهای محدوده این بانک را در ادامه می‌بینید.

سایر بانک‌های که در محدوده بانک تجارت واقع شده‌اند:

 • مدیریت شعب بانک سپه
  توحید شمالی، بین امامت و استخر
 • بانک سپه (شعبه سنگ تراشها)
  حکیم نظامی، شاداب
 • بانک آینده (شعبه مطهری)
  شهید مطهری، بین رهبران و ویلا
 • بانک قوامین
  حکیم نظامی، بیست و سوم
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط khaleghi33 (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بانک تجارت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بانک تجارت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بانک تجارت ندارد.
  neshan logo