info
عکس شورای عالی قرآن
category

شورای عالی قرآن محله اراضی عباس آباد، تهران

مکان عمومی
3.5
4 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی شورای عالی قرآن

شورای عالی قرآن در محله اراضی عباس آباد تهران و بزرگراه شهید همت، بزرگراه مدرس واقع شده است. این مکان یکی از دو مکان عمومی در محله اراضی عباس آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند دریاچه هنر و موزه پانورامای دفاع مقدس و همچنین بنیاد حکمت اسلامی صدرا، حسینیه الزهرا (س)، ورودی مترو ایستگاه شهید همت و ایستگاه مترو شهید همت قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو شهید همت، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مهدوی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شورای عالی قرآن اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد شورای عالی قرآن در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شورای عالی قرآن ندارد.
neshan logo