عکس تعاونی سواری کرایه نسیم نوردریا مشاهده در نقشه نشان
category

تعاونی سواری کرایه نسیم نوردریا (محله شهرک آپادانا، تهران)

پایانه مسافربری و ایستگاه سوار
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه لشگری، رحمانی

موقعیت تعاونی سواری کرایه نسیم نوردریا در محله شهرک آپادانا تهران را به همراه آدرس ساعت کاری و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.


تعاونی سواری کرایه نسیم نوردریا (پایانه مسافربری و ایستگاه سوار) در محله شهرک آپادانا تهران و خیابان رحمانی واقع شده است و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد. این پایانه یکی از دوازده پایانه مسافربری و ایستگاه سوار در محله شهرک آپادانا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ترمینال غرب، پمپ گاز CNG شهید فکوری، پارکینگ ترمینال غرب، پارکینگ توقیفی عرفان و مسجد حضرت علی اکبر (ع) ترمینال غرب قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این پایانه یکی از پایانه‌های خوب این منطقه می‌باشد. با توجه به نزدیکی این پایانه به ایستگاه مترو میدان آزادی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.


تصاویر تعاونی سواری کرایه نسیم نوردریا


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه لشگری، رحمانی


سایر پایانه‌های که در محدوده تعاونی سواری کرایه نسیم نوردریا واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط علی عربی (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ یکشنبه 13 آذر ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تعاونی سواری کرایه نسیم نوردریا تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

ایستگاه سوار پایانه ترمینال مسافربری

آخرین بروزرسانی: یکشنبه 13 آذر ماه 1401

نظرات کاربران در مورد تعاونی سواری کرایه نسیم نوردریا

 • avatar
  کاربر نشان (شهریار سطح ۵) جمعه 25 تیر ماه 1400

  کلا چندین شرکت سواری کرایه متعدد با تاکسیهای ع پلاک هستند که با دفترچه ثبت ساعت پلیس راهور و صورتحساب و صورت وضعیت و مجرب و متعهد بکار حمل و نقل جاده کشوری مشغول هستند،،،،

  1
 • avatar
  کاربر نشان (شهریار سطح ۱) یکشنبه 27 شهریور ماه 1401

  عالی

کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد تعاونی سواری کرایه نسیم نوردریا تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تعاونی سواری کرایه نسیم نوردریا تهران ندارد.
neshan logo