عکس میدان نوبنیاد
category

میدان نوبنیاد (محله دیباجی - فرمانیه، تهران)

میدان
استان تهران تهران استان تهران، تهران، میدان نوبنیاد

موقعیت میدان نوبنیاد یکی از میدان‌های خوب منطقه در محله دیباجی - فرمانیه تهران را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

میدان نوبنیاد (میدان) در محله دیباجی - فرمانیه تهران و میدان نوبنیاد واقع شده است. این مکان یکی از دو میدان در محله دیباجی - فرمانیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید آرتمیس و همچنین رستوران قاراشی همایون، ساندویچ آقا خان، کارواش شبنم، دفتر پیشخوان دولت نوبنیاد و نانوایی سنگک و بربری و لواش قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از میدان‌های خوب این منطقه می‌باشد. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو نوبنياد، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، میدان نوبنیاد


سایر میدان‌های که در محدوده میدان نوبنیاد واقع شده‌اند:

 • میدان نوبنیاد
  (2.7)
  میدان نوبنیاد
 • میدان خاش
  بزرگراه صدر، مریم، میدان خاش
 • میدان کوثر
  جهانبخش نژاد، نرسیده به بوستان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان در تاریخ چهارشنبه 18 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی میدان نوبنیاد تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  نو بنیاد

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 18 آبان ماه 1401

  نظرات کاربران در مورد میدان نوبنیاد

  • avatar
   کار74بر نشان (شهریار سطح ۱) سه شنبه 28 تیر ماه 1401

   مرسی

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد میدان نوبنیاد تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه میدان نوبنیاد تهران ندارد.