info
عکس ارمیتا تجارت
category

ارمیتا تجارت محله شهشهان، اصفهان

فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ارمیتا تجارت

ارمیتا تجارت (فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی) در محله شهشهان اصفهان و خیابان علامه مجلسی واقع شده است. این فروشگاه یکی از چهار فروشگاه لوازم آرایشی بهداشتی در محله شهشهان اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان خصوصی زهرای مرضیه، خانه قزوینی ها و مجتمع تجاری جعفری و همچنین مقبره علامه مجلسی (ره)، کیف و چمدان کسا، مقبره بابا قاسم، پارکینگ حرم مجلسی و کتابفروشی علامه مجلسی (سجاد) قرار گرفته است.

درباره فروشگاه ارمیتا تجارت اصفهان

فروشگاه ارمیتا تجارت اصفهان را می‌توانید در شهر اصفهان، محله شهشهان و پیدا کنید. شماره تلفن این فروشگاه 03134465834 است که هرگونه اطلاعاتی در مورد آن بخواهید در اختیار شما قرار می‌دهد. فروشگاه ارمیتا تجارت اصفهان را می‌توان یکی از فروشگاه‌های خوب محله شهشهان به شمار آورد. از جمله فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، می‌توان به کراتین مارکت، لوازم آرایشی هاشمی و لوازم ارایشی نیل شاپ فامیر اشاره کرد.

چطور به فروشگاه ارمیتا تجارت اصفهان برویم؟

شما می‌توانید در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه ارمیتا تجارت اصفهان از مسیریاب نشان کمک بگیرید. اگر قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این مکان استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس آیت الله مدرس قرار دارد. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم به فروشگاه ارمیتا تجارت اصفهان رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را از طریق کامنت با ما به اشتراک بگذارید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه ارمیتا تجارت اصفهان دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لوازم آرایشی که در محدوده ارمیتا تجارت واقع شده‌اند:

 • کراتین مارکت
  صغیر اصفهانی، کمال
 • لوازم آرایشی هاشمی
  کمال
 • لوازم ارایشی نیل شاپ فامیر
  کمال، فروغی
 • فروشگاه کوثر آرایشی بهداشتی
  هاتف، نواب حیدر میرزا، هارونیه
 • آرایشی پرنیان
  کمال، بین میرهندی و علامه
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط rahmani (شهریار سطح ۱ نشان) در تاریخ دوشنبه 31 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ارمیتا تجارت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 31 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ارمیتا تجارت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ارمیتا تجارت ندارد.
  location استان اصفهان، اصفهان، علامه مجلسی
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری ارمیتا تجارت

  شنبه 08:30 تا 17:00
  یک‌شنبه 08:30 تا 17:00
  دوشنبه 08:30 تا 17:00
  سه‌شنبه 08:30 تا 17:00
  چهارشنبه 08:30 تا 17:00
  پنج‌شنبه 08:30 تا 17:00
  جمعه 08:30 تا 17:00
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo