info
عکس سازمان آتش نشانی شماره 65
category

سازمان آتش نشانی شماره 65 محله وصفنارد، تهران

آتش نشانی
4.0
4 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سازمان آتش نشانی شماره 65

سازمان آتش نشانی شماره 65 (آتش نشانی) در محله وصفنارد تهران و بزرگراه آیت الله سعیدی، عسگری واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی و پاساژ بهاران و همچنین پل بهاران، لوازم یدکی وانت مزدا و نیسان سجاد، فروشگاه لاستیک نصیرزاده، شهرداری منطقه 18 و مهد کودک و پیش دبستانی یارکودک قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 17 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سازمان آتش نشانی شماره 65 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 17 اسفند ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد سازمان آتش نشانی شماره 65 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سازمان آتش نشانی شماره 65 ندارد.
neshan logo