info
عکس دفتر کارگزار خدمات شهرسازی شهرداری مشهد
category

دفتر کارگزار خدمات شهرسازی شهرداری مشهد محله امام خمینی، مشهد

شرکت خصوصی

درباره‌ی دفتر کارگزار خدمات شهرسازی شهرداری مشهد

دفتر کارگزار خدمات شهرسازی شهرداری مشهد (شرکت خصوصی) در محله امام خمینی مشهد و خیابان فیاض بخش واقع شده است. این شرکت یکی از شش شرکت خصوصی در محله امام خمینی مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان ثامن الائمه و همچنین مجتمع آموزشی رفاهی امام سجاد ناجا، شهرداری منطقه 8، فروشگاه اتکا شعبه شهید حامدی، زورخانه امیرکبیر و مسجد 14 معصوم قرار گرفته است.
سایر شرکت‌های که در محدوده دفتر کارگزار خدمات شهرسازی شهرداری مشهد واقع شده‌اند:

 • ساختمان نمایندگی پدیده شاندیز
  بلوار ملک الشعرا بهار، ملک الشعرا بهار 17
 • شرکت حامی رایانه آفتاب توس
  بلوار ملک الشعرا بهار، ملک الشعرا بهار 17
 • بهین توسعه فرایند هماهنگ
  بلوار خرمشهر، خرمشهر 8
 • شرکت مهندسی پزشکی نانو تجهیز خاوران
  بلوار ملک الشعرا بهار، ملک الشعرا بهار 17
 • شرکت الکترونهنگ
  بلوار امام خمینی، امام خمینی 47، ثامن الائمه 4
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Dr. Who (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دفتر کارگزار خدمات شهرسازی شهرداری مشهد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد دفتر کارگزار خدمات شهرسازی شهرداری مشهد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دفتر کارگزار خدمات شهرسازی شهرداری مشهد ندارد.
  neshan logo