info
عکس ایستگاه اتوبوس ابتدای لاله
category

ایستگاه اتوبوس ابتدای لاله محله تهرانسر شمالی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ابتدای لاله

ایستگاه اتوبوس ابتدای لاله (ایستگاه اتوبوس) در محله تهرانسر شمالی تهران و خیابان لاله واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله تهرانسر شمالی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی بوستان نرگس و پاساژ رحیمیان و همچنین آرایشگاه الی، فروشگاه پلاسکو تهرانسر، پاساژ رضا، کلینیک دندانپزشکی مبین و آموزشگاه موسیقی فیوژن قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ابتدای لاله تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس ابتدای لاله تهران، شهر تهران، محله تهرانسر شمالی است. این ایستگاه اتوبوس در لاله، بین قباد و تهرانسر واقع شده است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس ابتدای لاله تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

آژانس صدف هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ابتدای لاله واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مسجد پندیار
  شاهد، بین رجایی و هما
 • ایستگاه اتوبوس پایانه استقلال تخلیه
  بزرگراه لشگری، شانزدهم، یکم، چهاردهم
 • ایستگاه اتوبوس شهید هاشمی‌نژاد
  لشگری، نزدیک به تقاطع ششم
 • ایستگاه اتوبوس پایانه استقلال پایانه آزادی
  بزرگراه آیت الله مهدوی کنی، بعد از لشگری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ابتدای لاله اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ابتدای لاله در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ابتدای لاله ندارد.
  neshan logo