info
عکس ایستگاه اتوبوس دادمان
category

ایستگاه اتوبوس دادمان محله شهرک غرب، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دادمان

ایستگاه اتوبوس دادمان (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک غرب تهران و بلوار دادمان واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و یک ایستگاه اتوبوس در محله شهرک غرب تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان آتیه و همچنین دکتر مسعود شیروانی، مشاور املاک مثلث ، کافه Shimbar ، کلینیک دندانپزشکی دکتر علیرضا بغدادی و کانون زبان ایران قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو دادمان، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دادمان تهران

ایستگاه اتوبوس دادمان تهران در شهر تهران، محله شهرک غرب و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار دادمان، بین حسن سیف و پاک نژاد قرار دارد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس دادمان تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو دادمان قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی باغ آسمون قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دادمان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس درختی
  بلوار دادمان، بین درختی و بردخوئی
 • ایستگاه اتوبوس پارک دلاوران
  مدیریت، دریا
 • ایستگاه اتوبوس سازمان آب
  بلوار دادمان، استاد شجریان شمالی، بین هفدهم و نوزدهم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دادمان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دادمان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دادمان ندارد.
  neshan logo