info
عکس ایستگاه اتوبوس فلکه سنگی
category

ایستگاه اتوبوس فلکه سنگی صدرا

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس فلکه سنگی

ایستگاه اتوبوس فلکه سنگی (ایستگاه اتوبوس) در صدرا و بلوار جانبازان، بلوار دانش واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی و شهر مشاغل سرزمین فرشته ها و دریاچه مصنوعی اکو پارک صدرا و همچنین میدان گلها (فلکه سنگی سابق)، فست فود هیرا، مرکز کتاب و تحریر صدرا، کافی نت صدرا احسان و مسجد امام رضا (ع) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فلکه سنگی صدرا

ایستگاه اتوبوس فلکه سنگی صدرا یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر صدرا است که در قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار جانبازان، بلوار دانش قرار گرفته است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس فلکه سنگی صدرا عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف صدرا دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

تاکسی سرویس ژیان هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس فلکه سنگی صدرا مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فلکه سنگی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چهارراه زندیه
  بلوار دانش، بین خیابان دلگشا و بلوار اندیشه
 • ایستگاه اتوبوس بلوار دانش
  بلوار دانش، بین دانش 1 و بلوار ایران
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فلکه سنگی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فلکه سنگی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فلکه سنگی ندارد.
  neshan logo