info
عکس آرایشی خاص
category

آرایشی خاص یزد

فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی

درباره‌ی آرایشی خاص

آرایشی خاص (فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی) در یزد و خیابان امام مهدی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان موقوفه گودرز و سایا و همچنین امامزاده فاتح، سیسمونی فرشته کوچولو، پیرایش پارتیکان، مسجد فاطمیه و کمیته امداد امام خمینی قرار گرفته است.

درباره فروشگاه آرایشی خاص یزد

فروشگاه آرایشی خاص یزد در شهر یزد، محله محله گازرگاه و قرار دارد. فروشگاه آرایشی خاص یزد یکی از فروشگاه‌های خوب محله محله گازرگاه است و مشتریان زیادی دارد. آرایشی بهداشتی تاج، آرایشی ستاره یزد و گالری کیف و کفش و آرایشی دایی خرید بازار عروس و داماد از جمله فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه آرایشی خاص یزد برویم؟

با استفاده از مسیریاب نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه آرایشی خاص یزد را انتخاب کنید. اگر می‌خواهید از ترافیک در امان باشید و به کاهش آلودگی هوا کمک کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس موسی ابن جعفر قرار دارد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده یا با اتوبوس و مترو را روی اپلیکییشن نشان ببینید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم به فروشگاه آرایشی خاص یزد رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را از طریق کامنت با ما به اشتراک بگذارید. در ادامه عکس‌هایی از این فروشگاه را مشاهده می‌کنید. اگر تصویری از فروشگاه آرایشی خاص یزد دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لوازم آرایشی که در محدوده آرایشی خاص واقع شده‌اند:

 • آرایشی بهداشتی تاج
  (5.0)
  امام خمینی، قادری نسب
 • آرایشی ستاره یزد
  (4.0)
  بلوار شهید عاصی زاده، امام مهدی
 • گالری کیف و کفش و آرایشی دایی خرید بازار عروس و داماد
  (4.3)
  خیابان قیام، بین بازار زرگرها و محمدعلی خان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط احمد دهقان (شهریار سطح ۱۰ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آرایشی خاص اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آرایشی خاص در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آرایشی خاص ندارد.
  neshan logo