info
عکس صندوق کارافرینی امیدعکس صندوق کارافرینی امیدعکس صندوق کارافرینی امید
category

صندوق کارافرینی امید (محله گلباغ نماز، رشت)

بانک
2.0
2 رای

درباره‌ی صندوق کارافرینی امید

صندوق کارافرینی امید (بانک) در محله گلباغ نماز رشت و بلوار شهید انصاری واقع شده است. این مکان یکی از پنج بانک در محله گلباغ نماز رشت می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه روستایی پارک ملت و برج تندیس و همچنین آش مرادی، مرکز تصویربرداری نگاه، پلیس راهنمایی رانندگی، فروشگاه مبلمان اداری صنعت کار و نان فانتزی آریایی قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بانک صندوق کارافرینی امید رشت

بانک صندوق کارافرینی امید رشت را می‌توانید در شهر رشت، محله گلباغ نماز پیدا کنید. یکی از بانک‌های خوب محله گلباغ نماز، بانک صندوق کارافرینی امید رشت است. بانک‌های دیگری که در محدوده این بانک قرار دارند، بانک شهر، بانک سپه و بانک ملی هستند. این بانک از طریق خودپرداز هم به ارائه خدمات به شما می‌پردازد.

چطور به بانک صندوق کارافرینی امید رشت برویم؟

شما می‌توانید با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی به این بانک بروید. ایستگاه اتوبوس میدان شعار، نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوس به بانک صندوق کارافرینی امید رشت می‌باشد.

اپلیکیشن نشان به شما کمک می‌کند تا از بهترین مسیر به این بانک برسید. مسیریاب نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما می‌گذارد. آدرس، تلفن، مسیریابی با اتوبوس و مترو، با خودرو شخصی، مسیر پیاده و نظر دیگر کاربران در مورد خدمت‌رسانی در این بانک، از طریق نشان قابل دسترسی است. اگر برای انجام کاری به بانک صندوق کارافرینی امید رشت مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

در ادامه، اطلاعات دقیق بانک صندوق کارافرینی امید رشت را برای شما قرار داده‌ایم. بانک‌ها و خودپردازهای دیگری هم در محدوده این بانک قرار دارند که در ادامه تعدادی از آن‌ها را می‌بینید.

سایر بانک‌های که در محدوده صندوق کارافرینی امید واقع شده‌اند:

 • بانک شهر
  بلوار گلسار، بین 96 و 98
 • بانک سپه
  تختی، بین میدان شهید انصاری و ملک
 • بانک ملی
  تختی، بین شبنم و میدان شهید انصاری
 • بانک دی شعبه رشت - کد 1301
  بلوار گلسار
 • بانک تجارت
  بلوار نماز، بین میخک و باستانی شعار
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط حسین شعبانی (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ چهارشنبه 21 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی صندوق کارافرینی امید اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 21 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد صندوق کارافرینی امید در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه صندوق کارافرینی امید ندارد.
  neshan logo