عکس پایگاه مجموعه ورزشی امام خمینی (انبار گمرک)
category

پایگاه مجموعه ورزشی امام خمینی (انبار گمرک) (محله خلیج فارس، تهران)

مرکز واکسیناسیون
استان تهران تهران استان تهران، تهران، سامانی پور

موقعیت پایگاه مجموعه ورزشی امام خمینی (انبار گمرک) در محله خلیج فارس تهران را به همراه آدرس ساعت کاری و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

پایگاه مجموعه ورزشی امام خمینی (انبار گمرک) (مرکز واکسیناسیون) در محله خلیج فارس تهران و خیابان سامانی پور واقع شده است. این مرکز یکی از دو پایگاه واکسیناسیون در محله خلیج فارس تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی رستوران نگین غرب، گمرک غرب تهران، شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی غرب، مجموعه ورزشی امام خمینی (ره) غرب و ایستگاه 1 آتش نشانی شرکت غرب قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مرکز یکی از مراکز واکسیناسیون خوب این منطقه می‌باشد.


تصاویر پایگاه مجموعه ورزشی امام خمینی (انبار گمرک)


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، سامانی پور

ساعت کاری پایگاه مجموعه ورزشی امام خمینی (انبار گمرک)

 • شنبه09:00 - 16:00
 • یک‌شنبه09:00 - 16:00
 • دوشنبه09:00 - 16:00
 • سه‌شنبه09:00 - 16:00
 • چهارشنبه09:00 - 16:00
 • پنج‌شنبه09:00 - 16:00
 • جمعهتعطیل است

سایر مراکز واکسیناسیون که در محدوده پایگاه مجموعه ورزشی امام خمینی (انبار گمرک) واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط MohammadGL (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پایگاه مجموعه ورزشی امام خمینی (انبار گمرک) تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

مرکزواکسن مرکزواکسیناسیون مراکزواکسن مراکزواکسیناسیون

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401

نظرات کاربران در مورد پایگاه مجموعه ورزشی امام خمینی (انبار گمرک)

 • avatar
  پرسپولیس قهرمان (شهریار سطح ۵) شنبه 03 مهر ماه 1400

  عالی، دستتون درد نکنه

 • avatar
  کاربر نشان دوشنبه 26 مهر ماه 1400

  عالی خدا خیر دنیا و آخرت بهتون بده

کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد پایگاه مجموعه ورزشی امام خمینی (انبار گمرک) تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پایگاه مجموعه ورزشی امام خمینی (انبار گمرک) تهران ندارد.