info
عکس سرویس بهداشتی بوستان دانش
category

سرویس بهداشتی بوستان دانش محله اوقاف، تهران

درباره‌ی سرویس بهداشتی بوستان دانش

سرویس بهداشتی بوستان دانش (سرویس بهداشتی) در محله اوقاف تهران و خیابان فرامرز ثقفی واقع شده است. این مکان یکی از چهار سرویس بهداشتی در محله اوقاف تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تعمیرگاه ادوین (ماکسیما و انواع نیسان)، هنرستان فنی فجر، فروشگاه مبل راحتی پرسان، نانوایی بربری محمدی و بوستان دانش قرار گرفته است.
سایر سرویس‌های بهداشتی که در محدوده سرویس بهداشتی بوستان دانش واقع شده‌اند:

 • دستشویی و وضوخانه
  بزرگراه شهید زین الدین، والائیان، بین استقلال و رضائیان
 • سرویس بهداشتی بوستان چگینی
  (1.0)
  بزرگراه شهید زین الدین، بیست متری مسجد، هشتم غربی
 • سرویس بهداشتی پارک سمیه
  (4.0)
  مظفری نیا، گلستان هفتم غربی، صاحب الزمان
 • سرویس بهداشتی
  (5.0)
  بزرگراه باقری، حسین کمال، قزاقی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ چهارشنبه 12 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سرویس بهداشتی بوستان دانش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 12 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سرویس بهداشتی بوستان دانش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سرویس بهداشتی بوستان دانش ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه شهید زین الدین، شهید طباطبایی نسب (اردیبهشت)، فرامرز ثقفی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo