info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان شهداء
category

ایستگاه اتوبوس میدان شهداء محله بازار، تبریز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان شهداء

ایستگاه اتوبوس میدان شهداء (ایستگاه اتوبوس) در محله بازار تبریز و میدان شهدا واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله بازار تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند کاخ موزه عمارت شهرداری (برج ساعت)، خانه تاریخی حیدرزاده و بازار بزرگ تبریز و همچنین غذاخوری ایمانی، صرافی آقازاده، مدیریت بانک تجارت تبریز، اداره کل امور مالیاتی و فرش دستبافت تبریز علی جعفری قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو میدان ساعت، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان شهداء تبریز

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تبریز، ایستگاه اتوبوس میدان شهداء تبریز است که در محله بازار قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به میدان شهدا بروید. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس میدان شهداء تبریز عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تبریز بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو میدان ساعت قرار گرفته است. همچنین شما می‌توانید آژانس مدرس را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس میدان شهداء تبریز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان شهداء واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس انتهای راسته کوچه
  شهید مطهری، بین صدرالدین و صابونچی
 • ایستگاه اتوبوس باغشمال(مشترک)
  ارتش جنوبی، بین حاج رضا و ١٧ شهریور جدید
 • ایستگاه اتوبوس چهار راه منصور (مشترک)
  امام خمینی، بین کوچه منجم دان و کوچه سیدزاده
 • ایستگاه اتوبوس شریعتی تندرو
  امام خمینی، خط ویژه اتوبوس
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان شهداء اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان شهداء در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان شهداء ندارد.
  neshan logo