info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصر پیروزان
category

ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصر پیروزان محله کشاورز - پارک لاله، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصر پیروزان

ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصر پیروزان (ایستگاه اتوبوس) در محله کشاورز - پارک لاله تهران و خیابان ولیعصر واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هشت ایستگاه اتوبوس در محله کشاورز - پارک لاله تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان فیروزگر و مجتمع تجاری الماس کریمخان و همچنین هتل آرامیس، آموزشگاه آرایشگری مردانه نیک رویان، سینما استقلال، پست منطقه 14 و آموزشگاه زبان ایران آکسفورد قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو میدان ولیعصر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصر پیروزان تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصر پیروزان تهران است که در محله کشاورز - پارک لاله قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در ولیعصر، بین غزایی عتیق و فرخی قرار دارد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصر پیروزان تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو میدان ولیعصر قرار دارد. آژانس تاکسی سرویس هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصر پیروزان تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان ولیعصر پیروزان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پل کریمخان
  پل کریمخان، کریمخان زند، بین قرنی و میرزای شیرازی
 • ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین
  میرزای شیرازی
 • ایستگاه اتوبوس سنائی
  میرزای شیرازی، بین اعرابی 5 و نژادکی
 • ایستگاه اتوبوس دوراهی
  ولیعصر، اسدآبادی، بین فتحی شقاقی و ششم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصر پیروزان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصر پیروزان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصر پیروزان ندارد.
  neshan logo