info
عکس کافی نت نکست
category

کافی نت نکست محله نصرآباد، یزد

کافی‌نت

درباره‌ی کافی نت نکست

کافی نت نکست (کافی‌نت) در محله نصرآباد یزد و خیابان شهید نواب صفوی واقع شده است. این مکان یکی از سه کافی‌نت در محله نصرآباد یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید مادر و همچنین کامپیوتر سامان، داروخانه دکتر میرشمسی، پوشاک دوست، نان فانتزی دهقان و خدمات لاستیک میکائیل قرار گرفته است.
سایر کافی‌نت‌های که در محدوده کافی نت نکست واقع شده‌اند:

 • کافی نت
  شهید نواب صفوی، بین میدان کشاورز و خیابان مسجد
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط نکست (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کافی نت نکست اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کافی نت نکست در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کافی نت نکست ندارد.
  neshan logo