info
عکس مرکز همایش انقلاب
category

مرکز همایش انقلاب محله نمایشگاه بین المللی، تهران

مرکز همایش و سالن اجتماعات
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مرکز همایش انقلاب

مرکز همایش انقلاب (مرکز همایش و سالن اجتماعات) در محله نمایشگاه بین المللی تهران و خیابان فضل الله، شیراز، قدس، حافظ واقع شده است. این سالن یکی از نه مرکز همایش و سالن اجتماعات در محله نمایشگاه بین المللی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی هتل آکادمی ملی المپیک، مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب، باشگاه پینت بال ماتریکس، باشگاه مینی گلف و کافه رستوران پراتو قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این سالن یکی از سالن‌های خوب این منطقه می‌باشد.ایستگاه‌های نزدیک به مرکز همایش انقلاب

نظرات کاربران در مورد مرکز همایش انقلاب

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  ehsan
  سه شنبه 18 خرداد ماه 1400

  مرکز همایش انقلاب، سالنی عالی و مناسب فقط مشکلش این هست که تابلوی برای راهنمای نداره


سایر سالن‌های که در محدوده مرکز همایش انقلاب واقع شده‌اند:

 • سالن ۱۰ و ۱۱
  بزرگراه شهید چمران، سعدی، بهشتی، امام خمینی
 • سالن 35
  (3.0)
  بزرگراه شهید چمران، سعدی
 • سالن 40
  (5.0)
  بزرگراه شهید چمران، فرودسی، بین خیام و سعدی
 • سالن ۳۸
  (3.3)
  بزرگراه شهید چمران، سعدی
 • سالن کنفرانس شماره ۱
  (5.0)
  بزرگراه شهید چمران، بهشتی، بین امام خمینی و مدرس
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط snowman (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ یکشنبه 23 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مرکز همایش انقلاب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 23 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مرکز همایش انقلاب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مرکز همایش انقلاب ندارد.
  neshan logo