info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه مهتاب
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه مهتاب (محله ابوذر، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه مهتاب

ایستگاه اتوبوس مدرسه مهتاب (ایستگاه اتوبوس) در محله ابوذر تهران و بلوار اباذر واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و یک ایستگاه اتوبوس در محله ابوذر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی میعاد، بیمارستان پیامبران و مرکز خرید پردیس زندگی و همچنین پردیس سینمایی زندگی، برگر 1358، مجموعه فرهنگی ورزشی قصر نشاط، پایگاه بیمارستان پیامبران و کرپ کافه قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شهید اشرفی اصفهانی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه مهتاب تهران

ایستگاه اتوبوس مدرسه مهتاب تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله ابوذر قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه حکیم، بلوار اباذر، بین جدی و گلها بروید. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس مدرسه مهتاب تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو شهید اشرفی اصفهانی است. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس احسان واقع شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مدرسه مهتاب تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مدرسه مهتاب واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس نابینایان
  بلوار آیت الله کاشانی، بین احمدی و سلیمی جهرمی
 • ایستگاه اتوبوس پارک سارا
  بلوار آیت الله کاشانی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه صفا
  بزرگراه ستاری، خجسته پور، بین گلبرگ و رسول اکرم
 • ایستگاه اتوبوس مسجد جامع
  بزرگراه اشرفی اصفهانی، بین اسکندرزاده و شالی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه مهتاب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه مهتاب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه مهتاب ندارد.
  neshan logo