info
عکس شرکت تعاونی رایانه گستران کویر یزد
category

شرکت تعاونی رایانه گستران کویر یزد محله اکبرآباد، یزد

اداره و سازمان دولتی
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی شرکت تعاونی رایانه گستران کویر یزد

شرکت تعاونی رایانه گستران کویر یزد (اداره و سازمان دولتی) در محله اکبرآباد یزد و خیابان آیت الله کاشانی واقع شده است. این اداره یکی از چهارده اداره و سازمان دولتی در محله اکبرآباد یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان دکتر مجیبیان و مجتمع شهاب و همچنین پمپ بنزین شرکتی، کاشانی، موسسه قرآن و عترت بوتراب، آموزشگاه زبان دانیال، پیتزا سیب و مهمانپذیر کویر قرار گرفته است.
سایر مراکز دولتی که در محدوده شرکت تعاونی رایانه گستران کویر یزد واقع شده‌اند:

 • اداره کل بیمه سلامت استان یزد
  بلوار امام جعفر صادق، 39، محمد حسین یاوری
 • اتحادیه صنف پوشاک یزد
  آیت الله کاشانی، قدس، بین سردار ملی و زرتشت
 • اداره مخابرات شهرستان یزد
  آیت الله کاشانی
 • اداره کمیسیون ماده صد شهرداری یزد
  خیابان چمران، رهبر، 9 رهبر
 • اتاق اصناف یزد
  چمران، الهام، بن بست حاجی شعبانی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط آزاد (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ یکشنبه 19 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شرکت تعاونی رایانه گستران کویر یزد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 19 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شرکت تعاونی رایانه گستران کویر یزد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شرکت تعاونی رایانه گستران کویر یزد ندارد.
  neshan logo