info
عکس کمیته امداد امام خمینی
category

کمیته امداد امام خمینی اصفهان

اداره و سازمان دولتی

درباره‌ی کمیته امداد امام خمینی

کمیته امداد امام خمینی (اداره و سازمان دولتی) در اصفهان و خیابان جامی غربی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری پارک شهر و همچنین ایران خودرو قنادیان، ایران خودرو فخاری زاده، آموزشگاه رانندگی فردوسی، فروشگاه فاراد تهویه و نوشت افزار بامداد قرار گرفته است.
سایر مراکز دولتی که در محدوده کمیته امداد امام خمینی واقع شده‌اند:

 • دفتر اقامت و اشتغال اتباع خارجی
  شهیدان غربی، بین امیر و خرازی
 • اتحادیه صنف ماشین سازان و خدمات فنی ماشین های سنگین
  آیت الله صادقی، توحید
 • دفتر خدمات اقامت و اشتغال اتباع خارجی شماره 116
  شهید فروغی، بین معبود و ملت
 • اداره گاز منطقه یک
  (5.0)
  رباط، توحید (2) - توحید (1)
 • اتحادیه گز و شیرینی اصفهان
  (5.0)
  آیت الله کاشانی، بین پارس و ماهرالنقش
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کمیته امداد امام خمینی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کمیته امداد امام خمینی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کمیته امداد امام خمینی ندارد.
  neshan logo