info
عکس کمیته امداد امام خمینی
category

کمیته امداد امام خمینی محله خرم، اصفهان

اداره و سازمان دولتی
5.0
2 رای

درباره‌ی کمیته امداد امام خمینی

کمیته امداد امام خمینی (اداره و سازمان دولتی) در محله خرم اصفهان و خیابان جامی غربی واقع شده است. این اداره یکی از دو اداره و سازمان دولتی در محله خرم اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری پارک شهر و همچنین آموزشگاه رانندگی فردوسی، ایران خودرو قنادیان، مبل صدف ایران، ایران خودرو فخاری زاده و نمایندگی ایران خودرو قنادیان قرار گرفته است.
سایر مراکز دولتی که در محدوده کمیته امداد امام خمینی واقع شده‌اند:

 • اتحادیه صنف ماشین سازان و خدمات فنی ماشین های سنگین
  آیت الله صادقی، توحید
 • شرکت مخابرات استان اصفهان
  امام خمینی، بین میدان جمهوری اسلامی و توحید
 • دفتر خدمات اقامت و اشتغال اتباع خارجی شماره 116
  شهید فروغی، بین معبود و ملت
 • دفتر اقامت و اشتغال اتباع خارجی
  (5.0)
  شهیدان غربی، بین امیر و خرازی
 • اداره گاز منطقه یک
  (5.0)
  رباط، توحید (2) - توحید (1)
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مسعود پژمان (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ پنجشنبه 27 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کمیته امداد امام خمینی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 27 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کمیته امداد امام خمینی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کمیته امداد امام خمینی ندارد.
  neshan logo