عکس بانک مسکن مدیریت شعب استان یزد
مشاهده در نقشه نشان
category

بانک مسکن مدیریت شعب استان یزد (محله صفائیه، یزد)

بانک
3.0
4 رای
استان یزد یزد استان یزد، یزد، خیابان تیمسار فلاحی، بین مریم و بنفشه

موقعیت بانک مسکن مدیریت شعب استان یزد در محله صفائیه را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.

بانک مسکن مدیریت شعب استان یزد (بانک) در محله صفائیه یزد و خیابان تیمسار فلاحی واقع شده است. این مکان یکی از دوازده بانک در محله صفائیه یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند باغ موزه دفاع مقدس و پاساژ علاء الدین و همچنین رستوران ایتالیایی شگالیو، شیرینی سنتی یزد، پیشگامان کویر، آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد خانه ماساژ و اداره کل راه شهر سازی استان یزد قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بانک مسکن مدیریت شعب استان یزد

بانک مسکن مدیریت شعب استان یزد را می‌توانید در شهر یزد، محله صفائیه خیابان تیمسار فلاحی پیدا کنید. شماره تلفن بانک مسکن مدیریت شعب استان یزد 03538261760 است که شما می‌توانید برای به دست آوردن اطلاعات موردنیازتان با آن تماس بگیرید. از بانک‌های خوب محله صفائیه می‌توان به بانک مسکن مدیریت شعب استان یزد اشاره کرد. در محدوده این بانک، بانک‌های دیگری هم هستند که از بین آن‌ها می‌توان به بانک اقتصاد نوین، بانک تجارت و بانک قرض الحسنه مهرایران اشاره کرد. خودپرداز این بانک نیز همیشه فعال است.

چطور به بانک مسکن مدیریت شعب استان یزد برویم؟

برای رفتن به این بانک می‌توانید از وسایل حمل‌ونقل عمومی کمک بگیرید. ایستگاه اتوبوسی که در نزدیکی بانک مسکن مدیریت شعب استان یزد قرار دارد، ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی فیروزه است.

به شما پیشنهاد می‌کنیم برای انتخاب بهترین مسیر رسیدن به این بانک، از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید. علاوه بر این، شما می‌توانید اطلاعات دیگری هم از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. آدرس، تلفن، مسیریابی با اتوبوس و مترو، با خودرو شخصی، مسیر پیاده و نظر دیگر کاربران در مورد خدمت‌رسانی در این بانک، از طریق نشان قابل دسترسی است. اگر برای انجام کاری به بانک مسکن مدیریت شعب استان یزد مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان در میان بگذارید.

ما در ادامه، برای راحتی شما اطلاعات دقیق بانک مسکن مدیریت شعب استان یزد را قرار داده‌ایم. بانک‌ها و خودپردازهای دیگری هم در محدوده این بانک قرار دارند که در ادامه تعدادی از آن‌ها را می‌بینید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان یزد، یزد، خیابان تیمسار فلاحی، بین مریم و بنفشه

تلفن تماس: 03538261760

وب‌سایت رسمی: bank-maskan.ir


سایر بانک‌های که در محدوده بانک مسکن مدیریت شعب استان یزد واقع شده‌اند:

 • بانک اقتصاد نوین
  بلوار شهید قندی، بین شهید قندی 4 و خیابان تیمسار فلاحی
 • بانک تجارت
  بلوار جهاد، بین پاسداران 2 و صابران
 • بانک قرض الحسنه مهرایران
  خیابان تیمسار فلاحی، بین خیابان مرجان و اطلسى
 • بانک کارآفرین
  خیابان تیمسار فلاحی، بین عدالت و خیابان وصال
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط yousefi (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بانک مسکن مدیریت شعب استان یزد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  بانک خودپرداز

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بانک مسکن مدیریت شعب استان یزد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بانک مسکن مدیریت شعب استان یزد ندارد.
  neshan logo