info
عکس ایستگاه اتوبوس بیمارستان آسیاعکس ایستگاه اتوبوس بیمارستان آسیاعکس ایستگاه اتوبوس بیمارستان آسیاعکس ایستگاه اتوبوس بیمارستان آسیا
category

ایستگاه اتوبوس بیمارستان آسیا (محله آرژانتین - ساعی، تهران)

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بیمارستان آسیا

موقعیت ایستگاه اتوبوس بیمارستان آسیا در محله آرژانتین - ساعی تهران را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس بیمارستان آسیا (ایستگاه اتوبوس) در محله آرژانتین - ساعی تهران و خیابان شهید احمد قصیر (بخارست) واقع شده است. این ایستگاه یکی از هجده ایستگاه اتوبوس در محله آرژانتین - ساعی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان تهران کلینیک، خانه موزه دکتر سندوزی و مرکز خرید ستاره و همچنین نت برگ، کافه موتزارت، شهر کتاب بهشتی، بیمارستان آسیا و صندوق تامین خسارات بدنی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو ميرزاي شيرازی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بیمارستان آسیا

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس بیمارستان آسیا است که در محله آرژانتین - ساعی خیابان شهید احمد قصیر (بخارست) قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بهشتی، شهید احمد قصیر (بخارست)، بین سوم و یکم واقع شده است. ایستگاه اتوبوس بیمارستان آسیا محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو ميرزاي شيرازی نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس پرواز آرام آبی قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس بیمارستان آسیا، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.
سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بیمارستان آسیا واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بیمارستان آسیا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402

نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس بیمارستان آسیا

به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
    محمد علی 369
    یکشنبه 15 اسفند ماه 1400

    متاسفانه خط انقلاب تعطیل شده ، یکساعت و نیم منتظر بودم اتوبوس نیامد ، به شرکت واحد اتوبوسرانی زنگ زدم گفتند خط انقلاب جمع شده ، ازشون خواهش کردم ، این تغییرات رو اطلاع رسانی کنند ، این همه عمر مردم تلف نشه و حق الناس گردن شرکت واحد نماند عمر برگشتنی نیست و یک ساعت و نیم هم ، وقت کنی نیست با احترام شهروندی

کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بیمارستان آسیا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بیمارستان آسیا ندارد.
location استان تهران تهران استان تهران، تهران، بهشتی، شهید احمد قصیر (بخارست)، بین سوم و یکم
ثبت نظر و تصویر
neshan logo