عکس ایستگاه اتوبوس نارنجستان هفتم
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس نارنجستان هفتم (محله دیباجی - فرمانیه، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، جهانبخش نژاد، بعد از نرگس

موقعیت ایستگاه اتوبوس نارنجستان هفتم در محله دیباجی - فرمانیه تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس نارنجستان هفتم (ایستگاه اتوبوس) در محله دیباجی - فرمانیه تهران و خیابان جهانبخش نژاد واقع شده است. این ایستگاه یکی از پانزده ایستگاه اتوبوس در محله دیباجی - فرمانیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه نقشه تهران و مرکز خرید آرتمیس و همچنین هایپر استار مارکت، رستوران ماتادور، پارک سنتر، منطقه برق پاسداران و لینوم فلکس قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو اقدسیه، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس نارنجستان هفتم

ایستگاه اتوبوس نارنجستان هفتم یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله دیباجی - فرمانیه خیابان جهانبخش نژاد قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در جهانبخش نژاد، بعد از نرگس واقع شده است. ایستگاه اتوبوس نارنجستان هفتم محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

ایستگاه مترو نوبنياد نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس نارنجستان هفتم و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، جهانبخش نژاد، بعد از نرگس


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده نارنجستان هفتم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس نوبنیاد
  بزرگراه صدر
 • ایستگاه اتوبوس سه راه اقدسیه
  پاسداران، موحد دانش - اقدسیه، بین پارک سوم و پارک یکم
 • ایستگاه اتوبوس پایانه دستواره پایانه تجریش
  بزرگراه صدر، شهید دستواره
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس نارنجستان هفتم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس نارنجستان هفتم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس نارنجستان هفتم ندارد.
  neshan logo