info
عکس ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین
category

ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین (محله اسلام آباد - والفجر، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین

موقعیت ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین در محله اسلام آباد - والفجر تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین (ایستگاه اتوبوس) در محله اسلام آباد - والفجر تهران و خیابان بیست متری قائم واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هشت ایستگاه اتوبوس در محله اسلام آباد - والفجر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پمپ بنزین 173 مسعودیه، فست فود سن سون، کباب ساطوری بناب آذربایجان ، تولیدی پوشاک بهبود و بانک آینده قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین

ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله مسعودیه خیابان بیست متری قائم قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بیست متری قائم، بین بهتاش صفت و ابومسلم خراسانی بروید. ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

تاکسی سرویس آسمان هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پمپ بنزین واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مسعودیه
  بزرگراه امام رضا
 • ایستگاه اتوبوس میدان ثامن الحجج
  بزرگراه امام رضا، نرسیده به اول
 • ایستگاه اتوبوس شیرودی
  بزرگراه امام رضا
 • ایستگاه اتوبوس سلطانی
  ترکاشوند، عباسپور، بین سلطانی و ایلخانی
 • ایستگاه اتوبوس امیر
  بزرگراه امام رضا، مالی، ابومسلم خراسانی، بین امیر و پیرهادی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین ندارد.
  location استان تهران تهران استان تهران، تهران، بیست متری قائم، بین بهتاش صفت و ابومسلم خراسانی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo