info
عکس سوپر سالار
category

سوپر سالار محله فاطمی، تهران

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپر سالار

سوپر سالار (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله فاطمی تهران و خیابان پروین اعتصامی واقع شده است. این فروشگاه یکی از سی و هفت سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله فاطمی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه موزه مهدی اخوان ثالث و پارسه برد و همچنین شرکت ویرا رسانه افزار، کافه هوم، ویپ ایران، نمایندگی ایران خودرو 1135 و فولاد ایرانیان قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر سالار واقع شده‌اند:

 • هایمارت - فروشگاه فروشگاه ممتاز
  کارگر شمالی، بعد از پنجم
 • هایمارت - فروشگاه مهدی
  بزرگراه شهید گمنام، کاج شمالی، 16/1
 • هایمارت - فروشگاه سوپر محله
  ولیعصر، نوربخش
 • سوپر مارکت محله
  ولیعصر، نوربخش
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر سالار اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر سالار در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر سالار ندارد.
  neshan logo