info
عکس ایستگاه اتوبوس افق
category

ایستگاه اتوبوس افق محله حکیمیه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس افق

ایستگاه اتوبوس افق (ایستگاه اتوبوس) در محله حکیمیه تهران و خیابان افق واقع شده است. این ایستگاه یکی از شصت و یک ایستگاه اتوبوس در محله حکیمیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شهربازی ساحل شرق و همچنین کافه رستوران مانیا، دانشکده ایمنی دانشگاه شهید بهشتی، ایستگاه اتوبوس نور و کاکتوس سبدلند قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس افق تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس افق تهران، شهر تهران، محله حکیمیه است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه شهید زین الدین، افق بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس افق تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس شبخیز قرار دارد.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده افق واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس خرم
  فجر، گلریز 2/1، شهید کلثومی (خرم)
 • ایستگاه اتوبوس شیدائی
  بزرگراه شهید زین الدین، بابائیان، بین صنعت و پیشوا
 • ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین
  خلعتبری، فجر، لاله، بین فروردین و رضوان
 • ایستگاه اتوبوس بانک تجارت
  خلعتبری، فجر، بین شهید کلثومی و گلریز 2/1
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس افق اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس افق در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس افق ندارد.
  neshan logo