info
عکس فروشگاه آپشن کار
category

فروشگاه آپشن کار محله ارگ - پامنار، تهران

فروشگاه مرتبط با خودرو
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه آپشن کار

فروشگاه آپشن کار (فروشگاه مرتبط با خودرو) در محله ارگ - پامنار تهران و خیابان حشمتی واقع شده است. این فروشگاه یکی از بیست و هفت فروشگاه مرتبط با خودرو در محله ارگ - پامنار تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند ساختمان بلدیه، کاخ برلیان و بازار بزرگ رضا و همچنین هتل زیبا، پارکینگ ناصرخسرو، خانه موزه بازار (عمارت سلطان بیگم)، مسافرخانه همت و لوازم یدکی تراکتور حسن زاده قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو ملت، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر فروشگاه‌های مرتبط با خودروی که در محدوده فروشگاه آپشن کار واقع شده‌اند:

 • لاستیک فروشی
  امیرکبیر، داوودی 2
 • فروشگاه نیکاتایر
  مصطفی خمینی، امیرکبیر
 • فروشگاه لاستیک منوچهری
  امیرکبیر، بین داوودی 2 و طباطبایی
 • فروشگاه لاستیک هاله
  امیرکبیر، طباطبایی
 • آپارات لاستیک
  مصطفی خمینی، سرچشمه
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه آپشن کار اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه آپشن کار در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه آپشن کار ندارد.
  location استان تهران، تهران، امیرکبیر، ناظم الاطبا جنوبی، حشمتی
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری فروشگاه آپشن کار

  شنبه 09:00 تا 17:00
  یک‌شنبه 09:00 تا 17:00
  دوشنبه 09:00 تا 17:00
  سه‌شنبه 09:00 تا 17:00
  چهارشنبه 09:00 تا 17:00
  پنج‌شنبه 09:00 تا 14:00
  جمعه تعطیل است
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo